top of page

РОЗРОБКА ТА АНАЛІЗ ДОГОВОРІВ

КОМПЛЕКСНИЙ СУПРОВІД УГОД

Постійна робота над різноманітними проектами дозволила нам виокремити найбільш вразливі місця для кожного договору, внаслідок чого наші адвокати по договорам в Житомирі аналізують кожну індивідуальну ситуацію і розробляють той механізм, який відповідає реаліям, новітнім механізмам захисту, закону та практиці його застосування, внаслідок чого розроблений нами договір зможе РЕАЛЬНО захистити сторону.

Розробка та аналіз договорів - Kostyk Gorlov law firm

Командний підхід

Над кожним проектом працює не окремо взятий фахівець, а команда адвокатів по договорам (адвокатів для розробки договорів), що дозволяє реалізувати наші принципи та мінімізувати ризики для Вас. 

Наші ключові принципи ведення договірної роботи:

Досконалість юридичної моделі та самої схеми співпраці в договорі та супровідних документах;

Критичний підхід, «мозковий штурм» та командне моделювання спірних ситуацій, які можуть мати місце, в процесі виконання договору;

Нестандартний підхід, глибоке аналітичне мислення адвокатів, при розробці та аналізі договорів;

Формування кожної договірної конструкції з використанням випробуваних механізмів, а також з урахуванням аналізу новітньої судової практики.

Скласти договір - Kostyk Gorlov юридична фірма

При розробці договору та супровідних документів наша юридична фірма в Житомирі супроводжує також процес його погодження всіма сторонами, внесення необхідних правок, а також сам переговорний процес. Для нас важливо не просто створити для Вас документ, а сформувати свого роду Конституцію Ваших взаємовідносин з контрагентом. Неможливо створити вдалий договір без розуміння моделі та ідеології, якої дотримуються його сторони.


При аналізі вже готового договору нашим завданням є повідомити Клієнта про всі можливі потенційні ризики, які в ньому закладені, а також здійснити якісну перевірку контрагента.


За час роботи ми вдало супроводжували договори в різноманітних сферах – починаючи від інформаційних технологій та телекомунікацій, закінчуючи договорами підряду на будівництво та партнерськими угодами бізнесу. Зокрема, якість наших договорів перевірена практикою виникнення спорів між сторонами, коли наш договір дозволяв вдало захиститись клієнту без зайвих втрат, що і є основною метою розробленого спеціалістами нашої юридичної фірми в Житомирі документу.

Результативність нашої договірної практики та практики супроводу угод в цифрах та фактах:

Розроблено та супроводжено підписання договору співпраці між двома українськими брендами у сфері рітейлу з спільним обігом понад

10 млн. грн

Розроблено та супроводжено підписання договору

купівлі-продажу криптоплатформи;

Розроблено та супроводжено підписання численних договорів оренди нерухомості

різного цільового призначення;

Розроблені та введені в дію ряд специфічних договорів, таких як "договір щодо виховання дитини", "договір про визнання зобов'язань" та інше, залежно від потреб та ситуації клієнтів;

Розроблено та супроводжено договори про неконкуренцію (NCA) та про нерозголошення (NDA) для ІТ компанії;  

Розроблено та подано на затвердження десятки мирових угод в ході судового спору, за результатами успішно проведених переговорів.

Внесено сотні правок для "безпеки" інтересів та діяльності клієнта, після здійснення аналізу договорів;

Проаналізовано договори та здійснено претензійну роботу по питанню порушення умов конфіденційності

для міжнародної ІТ-компанії;

Маєте справу?

Заповніть, будь ласка, форму і ми обговоримо шляхи вирішення Вашої справи 

Дякуємо. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

Кейси

та нещодавні перемоги
bottom of page