top of page

БАНКІВСЬКІ,

БОРГОВІ ТА ІПОТЕЧНІ СПОРИ

Кредитні, іпотечні, позикові справи є однією з найбільших практик нашої компанії. Наші адвокати по кредитним справам в Житомирі мають досвід успішного представництва як кредитора, так і боржника, як фізичних так і юридичних осіб незалежно від складності справи (кредитний адвокат, адвокат по іпотеці, адвокат по банкам).

Банківські, боргові та іпотечні спори - Kostyk Gorlov юридична фірма

Для кредитора:

Комплексний підхід дозволяє нам не допустити реалізації боржником майна, на яке може бути звернуто стягнення, а також повернення вже відчуженого боржником майна. З нами ви можете розраховувати на реальне стягнення боргів або законну реалізацію предмету іпотеки в рахунок погашення боргу. Ми допоможемо врегулювати спір про погашення заборгованості шляхом переговорів, здійснити реструктуризацію тощо.

Кредитний адвокат Житомир - Kostyk Gorlov law firm

Для боржника:

Наші адвокати по банкам в Житомирі допоможуть уникнути незаконного звернення стягнення на майно банком або іншим кредитором (або ж повернути незаконно реалізоване майно у власність), або ж стягнення неіснуючої чи перебільшеної заборгованості.

 

Наша команда адвокатів в Житомирі (кредитних адвокатів, іпотечних адвокатів) має позитивний досвід проведення реструктуризації заборгованості, досягнення домовленостей з кредиторами. Наші банківські адвокати в Житомирі щоразу проявляють ті необхідні навички та знання, необхідні для досягнення реального результату.

Результативність практики банківських, боргових та іпотечних спорів у цифрах та фактах:

Стягнуто забезпечений іпотекою борг з недобросовісного позичальника на суму близько

25 000 000 грн.

Скасовано рішень судів про неправомірне стягнення

банком коштів на суму

понад

40 000 000 грн

а також знято арешти

з майна клієнтів

Звернули стягнення на житловий будинок боржника за договором іпотеки, чим задовольнили вимоги іпотекодержателя на суму понад 100 000 USD

Повернуто у власність клієнтів понад 5 незаконно реалізованих за борги об’єктів нерухомості

(іпотеки)

Захистили право іпотекодержателя на набутий ним в порядку звернення стягнення житловий будинок та земельну ділянку

Довели незаконність прощення залишку заборгованості кредитором, внаслідок чого захистили клієнта від безпідставних податкових нарахувань

на суму понад 400 000 грн., довівши повне виконання боржником фінансових зобов’язань.

Скасовано виконавчих

написів нотаріусів

на суму понад

 

4 000 000 грн

Стягнули заборгованість з боржника на суму

понад 150 000 євро та звернули стягнення на майно боржника шляхом проведення торгів, чим забезпечили реальний результат кредитору

Багато чого іншого. Кожне з перерахованого ми можемо підтвердити відповідними документами. Ми завжди чесно повідомляємо про наявність практики у вирішенні питання, з яким звернувся клієнт. 

Маєте справу?

Заповніть, будь ласка, форму і ми обговоримо шляхи вирішення Вашої справи 

Дякуємо. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

bottom of page